Aktualności

Jubileusz 50-lecia Uczelni

19.01.2019

Niebawem, bo w 2019 roku, minie 50 lat od powstania Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego, dziś - Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Więcej...

AWFiS wspomina Pawła Adamowicza

17.01.2019

Sternika miasta ciepło wspominają wykładowcy i przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Część z nich podkreśla, że to, co się wydarzyło w niedzielę, długo będzie siedziało głęboko w sercach i umysłach nie tylko obywateli miasta, ale i całej Polski.

Więcej...

Konferencja "Fizjoterapia w nauce, profilaktyce i terapii"

12.12.2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Fizjoterapia w nauce, profilaktyce i terapii” organizowanej przez Katedrę Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, w dniach 8-10 czerwca 2019 roku.

Więcej...

WYŻSZA PUNKTACJA INDEX COPERNICUS VALUE (ICV) DLA CZASOPISM AWFiS

11.12.2018

Z przyjemnością informujemy, że obydwa czasopisma wydawane przez naszą Uczelnię w najnowszej wieloparametrycznej ewaluacji indeksacyjnej bazy czasopism ICI Journals Master List, dokonywanej przez Index Copernicus International, uzyskały bardzo dobrą ocenę

Więcej...

KS AZS AWFiS nagrodzony podczas Pomorskiej Gali Żeglarskiej

11.12.2018

Podczas Pomorskiej Gali Żeglarskiej nasz klub KS AZS AWFiS Gdańsk otrzymał dwie statuetki: Mateusz Hanke zdobył tytuł Pomorskiego Żeglarskiego Trenera Roku, a Ewa Lewandowska – tytuł Pomorskiego Żeglarskiego Talentu Roku 2018.

Więcej...

PATRYK CHOJNOWSKI, laureatem "Pro Juvenes"

28.11.2018

Nasz Student PATRYK CHOJNOWSKI, laureatem "Pro Juvenes" w kategorii Student Sportowiec.

Więcej...